Hogar / Labels, Labeling / ZHD-SCE-3.2-50-4
minImg
ZHD-SCE-3.2-50-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ZHD-SCE-3.2-50-4
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
En stock : 253
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ZHD-SCE
Label Size 0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)