Hogar / Labels, Labeling / ZHD-SCE-38.1-50-9
minImg
ZHD-SCE-38.1-50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ZHD-SCE-38.1-50-9
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
En stock : 56
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ZHD-SCE
Label Size 1.50" x 1.97" (38.1mm x 50.0mm)