Hogar / Labels, Labeling / ZHD-SCE-4.8-50-4
minImg
ZHD-SCE-4.8-50-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ZHD-SCE-4.8-50-4
Descripción:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
En stock : 225
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ZHD-SCE
Label Size 0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)