ZMY4V7-GS08
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
ZMY4V7-GS08
Descripción:
DIODE ZENER 4.7V 1W DO213AB
En stock : 12011
Guía del usuario
Operating Temperature 175°C
Tolerance ±5%
Package / Case DO-213AB, MELF (Glass)
Power - Max 1 W
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms