ZUS1R50505-A
Cosel USA, Inc.
Producto No:
ZUS1R50505-A
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 9V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 300mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series ZUS (1.5W)
Power (Watts) 1.5 W
Type Isolated Module
Package / Case 4-DIP Module
Efficiency 68%