ZUSA287500-100
USA Sealing
Producto No:
ZUSA287500-100
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Neoprene Foam Cord - 1/2" Cross
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 71°C
Series -
Shape Cord
Length 100.0' (30.5m)
Color Black
Mfr USA Sealing
Firmness 9 ~ 13 PSI
Material Neoprene
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)