ZUSAE70FDA011
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA011
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 011
En stock : 509
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.301" (7.65mm) 5/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -011
Product Status Active
Diameter - Outside 0.441" (11.20mm) 7/16"