ZUSAE70FDA012
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA012
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 012
En stock : 645
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.364" (9.25mm) 3/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -012
Product Status Active
Diameter - Outside 0.504" (12.80mm) 1/2"