ZUSAE70FDA013
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA013
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 013
En stock : 410
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.426" (10.82mm) 7/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -013
Product Status Active
Diameter - Outside 0.566" (14.38mm) 9/16"