ZUSAE70FDA014
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA014
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 014
En stock : 227
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.489" (12.42mm) 1/2"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -014
Product Status Active
Diameter - Outside 0.629" (15.98mm) 5/8"