ZUSAE70FDA016
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA016
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 016
En stock : 637
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.614" (15.60mm) 5/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -016
Product Status Active
Diameter - Outside 0.754" (19.15mm) 3/4"