ZUSAE70FDA017
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA017
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 017
En stock : 479
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.676" (17.17mm) 11/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -017
Product Status Active
Diameter - Outside 0.816" (20.73mm) 13/16"