ZUSAE70FDA018
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA018
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 018
En stock : 352
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.739" (18.77mm) 3/4"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -018
Product Status Active
Diameter - Outside 0.879" (22.33mm) 7/8"