ZUSAE70FDA019
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA019
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 019
En stock : 500
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.801" (20.35mm) 13/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -019
Product Status Active
Diameter - Outside 0.941" (23.90mm) 15/16"