ZUSAE70FDA020
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA020
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 020
En stock : 920
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.864" (21.95mm) 7/8"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -020
Product Status Active
Diameter - Outside 1.004" (25.50mm) 1"