ZUSAE70FDA021
USA Sealing
Producto No:
ZUSAE70FDA021
Descripción:
FDA & NSF EPDM O-Ring - Dash 021
En stock : 510
Guía del usuario
Operating Temperature -51°C ~ 121°C
Diameter - Inside 0.926" (23.52mm) 15/16"
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm) 1/16"
Color Black
Dash Number -021
Product Status Active
Diameter - Outside 1.066" (27.08mm) 1-1/16"