ZUSAESR-250
USA Sealing
Producto No:
ZUSAESR-250
Descripción:
EPDM Foam Sheet with Acrylic Adh
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -68°C ~ 135°C
Shape Sheet
Color Black
Firmness 9 ~ 13 PSI
Material EPDM
Product Status Active
Density 18 lb/ft³
Thickness 0.250" (6.35mm) 1/4"
Series -
Length 24.000" (309.60mm)
Mfr USA Sealing
Features Adhesive Backing
Package Bulk
Width 12.000" (304.80mm)