ZUSAH1.5X5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X5
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 5mm I
En stock : 564
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.197" (5.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)