ZUSAH1.5X52
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X52
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 52mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.165" (55.00mm)