ZUSAH1.5X57
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X57
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 57mm
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.244" (57.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.362" (60.00mm)