ZUSAH1.5X6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 6mm I
En stock : 604
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.236" (6.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.354" (9.00mm)