ZUSAH1.5X62
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X62
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 62mm
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.559" (65.00mm)