ZUSAH1.5X67
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X67
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 67mm
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.638" (67.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.756" (70.00mm)