ZUSAH1.5X76
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X76
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 76mm
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.992" (76.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.110" (79.00mm)