ZUSAH1.5X8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 8mm I
En stock : 37
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.315" (8.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.433" (11.00mm)