ZUSAH1.5X8.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X8.5
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring (100 per pack)
En stock : 171
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.335" (8.50mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 0.453" (11.50mm)