ZUSAH1.5X90
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X90
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 90mm
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.661" (93.00mm)