ZUSAH1.5X9.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.5X9.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 9.5mm
En stock : 28
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.374" (9.50mm)
Width / Cross Section 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.492" (12.50mm)