ZUSAH1.6X15.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X15.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 15.1m
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.594" (15.09mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.720" (18.30mm)