ZUSAH1.6X19.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X19.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 19.1m
En stock : 36
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.752" (19.10mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.878" (22.30mm)