ZUSAH1.6X2.2
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X2.2
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 2.2mm
En stock : 81
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.087" (2.21mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.213" (5.40mm)