ZUSAH1.6X22.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X22.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 22.1m
En stock : 25
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.870" (22.10mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.996" (25.30mm)