ZUSAH1.6X25.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X25.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 25.1m
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.988" (25.10mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.114" (28.30mm)