ZUSAH1.6X5.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.6X5.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.6mm Wide 5.1mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.201" (5.11mm)
Width / Cross Section 0.063" (1.60mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.327" (8.30mm)