ZUSAH1.78X11.11
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.78X11.11
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 11.1
En stock : 23
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.437" (11.10mm)
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.578" (14.67mm)