ZUSAH1.78X16
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.78X16
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 16mm
En stock : 92
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.770" (19.56mm)