ZUSAH1.78X45.84
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.78X45.84
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 45.8
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.805" (45.85mm)
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.945" (49.40mm)