ZUSAH1.78X6.35
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.78X6.35
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 6.35
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.250" (6.35mm)
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.390" (9.91mm)