ZUSAH1.78X79
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1.78X79
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1.78mm Wide 79mm
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.110" (79.00mm)
Width / Cross Section 0.070" (1.78mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.250" (82.56mm)