ZUSAH1X19
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X19
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 19mm ID
En stock : 679
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.748" (19.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.827" (21.00mm)