ZUSAH1X20.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X20.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 20.5mm
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.807" (20.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.886" (22.50mm)