ZUSAH1X21.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X21.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 21.5mm
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.846" (21.50mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.925" (23.50mm)