ZUSAH1X22
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X22
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 22mm ID
En stock : 65
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.945" (24.00mm)