ZUSAH1X23
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X23
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 23mm ID
En stock : 160
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.984" (25.00mm)