ZUSAH1X24
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X24
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 24mm ID
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.024" (26.00mm)