ZUSAH1X26
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X26
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 26mm ID
En stock : 331
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.102" (28.00mm)