ZUSAH1X28
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X28
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 28mm ID
En stock : 25
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.181" (30.00mm)