ZUSAH1X40
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH1X40
Descripción:
Buna-N O-Ring - 1mm Wide 40mm ID
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.654" (42.00mm)