ZUSAH2.4X15.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X15.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 15.8m
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.622" (15.80mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.811" (20.60mm)