ZUSAH2.4X17.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X17.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 17.8m
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.701" (17.81mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.890" (22.60mm)